categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Logo Tpay
Zadbaj o swoją glebę!

Zadbaj o swoją glebę!

Masz problem z zachowaniem odpowiedniej ilości, dobrze przyswajalnych pierwiastków oraz utrzymaniem odpowiedniej struktury gleby? Borykasz się z niepożądanymi grzybami, bakteriami i  nasionami chwastów? Zdrowa gleba ma kluczowe znaczenie dla upraw i roślin. Ważne jest, aby była karmiona i utrzymywana w najlepszym stanie. Mamy dla Ciebie zatem idealny produkt.

Nawóz organiczny FERTISOL zapewnia optymalną zdrowotność gleby oraz jej prawidłowe funkcjonowanie. Skompostowane granulki nawozu zawierają wysoki procent materii organicznej, które mają zdolność zatrzymywania wody i są całkowicie wolne od chwastów.

FERTISOL ma niezastąpioną wartość dla każdego rodzaju gleby. Materia organiczna w nim zawarta wpływa na odpowiednie napowietrzenie gleby, dzięki czemu rośliny mogą głębiej się ukorzeniać. Dodatkowo materia organiczna poprawia strukturę gleby oraz jej żyzność. FERTISOL zapewnia równoważone życie glebowe z bogatym dodatkiem azotu, fosforu, potasu oraz innych pierwiastków takich jak magnez, wapń i pierwiastków śladowych. Zdolność granulek do zatrzymywania wody jest do trzech razy większa niż własna masa i zapewnia ich prawidłowe rozprowadzanie i  wchłanianie przez glebę. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić zużycie wody.

Proces kompostowania zapewnia:

• Całkowite zabicie patogenów, takich jak niepożądane grzyby i bakterie.

• Wyeliminowanie nasion chwastów.

• Wysoką zdolność zatrzymywania wody, do 3 razy większą niż własna masa.

• Neutralny zapach.

Granulki zawierają wysoki procent materii organicznej i są bogate w składniki odżywcze, które zapewniają:

• Poprawę struktury i żyzność gleby.

• Przewiewną strukturę gleby, która umożliwia głębsze ukorzenianie się roślin.

• Zrównoważone i zdrowe życie w glebie.

• Wysoki poziom azotu, fosforu i potasu.

• Bogaty dodatek wielu innych pierwiastków, m.in. magnezu, wapnia i pierwiastków śladowych.

Składniki odżywcze w FERTISOL będą uwalniane powoli, dzięki czemu będą dostępne dla upraw podczas całego okresu wegetacji. Dzięki temu granulki mają długotrwały efekt i wysoką skuteczność. Granulki łatwo się rozprowadza, zarówno mechanicznie jak i ręcznie. Ponadto granulki można stosować na każdym rodzaju gleby i przez cały rok (z wyjątkiem gdy ziemia jest zamarznięta).

 

FERTISOL posiada certyfikat Control Union do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Jest używany w rolnictwie, sadownictwie oraz ogrodnictwie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem kliknij w link, który przeniesie Cię do strony sklepu, gdzie będziesz mógł go kupić GRANULOWANY OBORNIK KURZY