categories

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Logo Tpay

Dostawa i płatność

Forma płatności

           Płatność elektroniczna ( za pośrednictwem serwisu Tpay ). Jest to najszybszy i bardzo wygodny sposób realizacji zamówień.

·            Płatność tradycyjnym przelewem-  realizację zamówienia rozpoczynamy od momentu zaksięgowania wpłaty na konto. Zazwyczaj trwa to około dwóch dni roboczych.

P        Płatność za pobraniem- opcja dodatkowo płatna. Realizacja zamówienia następuje natychmiast po jego złożeniu.

Realizacja zamówienia zajmuje około 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na konto oraz po potwierdzeniu realizacji zamówienia.

Może się okazać, że czas oczekiwania na dany towar się wydłuży, gdyż jest on zamawiany bezpośrednio od producentów. W takim przypadku Klient zostanie niezwłocznie poinformowany mailowo lub telefonicznie. Taka sytuacja nie jest zależna od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienie.

Dostawa

Kurier DHL :

Przesyłka zwykła  do 31 kg : 20 zł brutto

Przesyłka pobranie do 31 kg  : 25 zł brutto *

Przesyłka w punkcie odbioru DHL : 15 zł brutto

Przy zamówieniach powyżej 2.000 zł brutto- przesyłka GRATIS**

* Maksymalna kwota pobrania do jednej przesyłki to 6.500zł, powyżej tej kwoty przesyłka będzie rozdzielana na dwie lub więcej, by móc ją wysłać do ww. kwoty.

**Darmowa dostawa obejmuje tylko jedną przesyłkę do 31 kg, gdy towar zamówiony przez Państwa przekroczy tę wagę będziemy zmuszeni doliczyć koszt przesyłki.

 

Po otrzymaniu paczki z zamówionym towarem, prosimy o jej sprawdzenie. Rozbieżności w zamówieniu prosimy zgłaszać niezwłocznie do naszego Działu Obsługi Klienta. W przypadku uszkodzenia przesyłki należy zgłosić to kurierowi, oraz sporządzić protokół uszkodzenia w jego obecności.