Kategorie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Logo Tpay

Dostawa i płatność

Forma płatności

           Płatność elektroniczna ( za pośrednictwem serwisu Tpay ). Jest to najszybszy i bardzo wygodny sposób realizacji zamówień.

·            Płatność tradycyjnym przelewem-  realizację zamówienia rozpoczynamy od momentu zaksięgowania wpłaty na konto. Zazwyczaj trwa to około dwóch dni roboczych.

P        Płatność za pobraniem- opcja dodatkowo płatna. Realizacja zamówienia następuje natychmiast po jego złożeniu.

Realizacja zamówienia zajmuje około 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na konto oraz po potwierdzeniu realizacji zamówienia.

Kiedy w momencie składania zamówienia pojawiła się informacja, że produkt dostępny jest w ciągu 5 dni roboczych oznacza to, że jest on zamawiany bezpośrednio od producentów i może się zdarzyć, że czas oczekiwania się wydłuży. W takim przypadku Klient zostanie niezwłocznie poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Dostawa

Kurier DHL :

Przesyłka zwykła  do 31 kg : 20 zł brutto

Przesyłka pobranie do 31 kg  : 25 zł brutto *

Przesyłka w punkcie odbioru DHL : 15 zł brutto

Przy zamówieniach powyżej 2.000 zł brutto- przesyłka GRATIS**

* Maksymalna kwota pobrania do jednej przesyłki to 6.500zł, powyżej tej kwoty przesyłka będzie rozdzielana na dwie lub więcej, by móc ją wysłać do ww. kwoty.

**Darmowa dostawa obejmuje tylko jedną przesyłkę do 31 kg, gdy towar zamówiony przez Państwa przekroczy tę wagę będziemy zmuszeni doliczyć koszt przesyłki.

 

Po otrzymaniu paczki z zamówionym towarem, prosimy o jej sprawdzenie. Rozbieżności w zamówieniu prosimy zgłaszać niezwłocznie do naszego Działu Obsługi Klienta. W przypadku uszkodzenia przesyłki należy zgłosić to kurierowi, oraz sporządzić protokół uszkodzenia w jego obecności.